"Roztančíme město?" "Roztančíme Dobříš!"

15.11.2022

Divadelní spolek KRUH rozšiřuje svou činnost nově o tance pro ženy a přichází s tanečním projektem "Roztančíme město?" "Roztančíme Dobříš!".

Už v prosinci 17. (sobota) zveme dobříšské ženy do Orlovny na workshop latinsko amerických tanců, na první ochutnávku:-) Strávíme spolu 90 minut v rytmu tanců chacha, rumba, jive a samba. Není třeba obav, pokud jste dlouho nebo ještě nikdy netančila. Všechny tance si společně projdeme od základních kroků až k jednoduchým choreografiím.

Od ledna do května se budeme scházet pravidelně a naplňovat náš cíl inspirovat k tanci a radosti z něj ženy bez rozdílu věku, tanečních zkušeností/nezkušeností, tvarů.

Chceme rebelovat a nabourat doposud nepřekonaný stereotyp, že tanec je jen pro mladé. Naopak budeme podporovat dostupnost tance pro ženy všech generací a jejich setkávání.

Projekt "Roztančíme město?" "Roztančíme Dobříš!" je výzva pro všechny! Zapojíme co nejvíce Dobříšanek, Dobříšanů a Dobříščat do nácviku jednotné choreografie, kterou si společně zatancujeme na příštích Májových slavnostech. Podaří se nám společně roztancovat Dobříš? Ke spolupráci oslovíme dobříšské školy, spolky, kluby a organizace. Součástí projektu bude i natočení videoklipu ... ale víte co, o tom více až v lednu. Prozradíme jen, že vás čeká překvapení! ;-)

TANEC JE RADOST - pár fotek najdete níže pod plakátem