Třetí období: od roku 2018 do současnosti

**************************************

V roce 2018 jsme toho stihli opravdu hodně. 

Začátkem roku jsme zahájili nastudování nové hry Ervína Hrycha - Přemyslův soud.
Tuto hru jsme uvedli v premiéře na květnovém festivalu a pak reprízovali postupně v Mirovicích, Mníšku pod Brdy, v Chodouni, Rosovicích, na festivalu K.J.Erbena v Žebráku. Dále v Sedlčanech, Čenkově a také ještě na Dobříši 26.září, kdy vznikl záznam představení, který najdete na našem YouTube kanálu stejně jako další záznamy z našich představení. Poslední dvě reprízy jsme odehráli v lednu 2019 opět na Dobříši a ve Staré Huti u Dobříše. 

V průběhu února a března jsme opět připravili program karnevalu pro děti v Novém Kníně, Oborách a Rybníkách. Starší členové také zajistili program pro setkání seniorů na Mníšku. 

Květen patří již tradičně Festivalu ochotnických souborů na Dobříši a letos to byl již TŘINÁCTÝ ročník. 

Na podzim jsme také zajistili moderování akce v Novém Kníně- tzv. dýňování a další setkání seniorů tamtéž.

Na závěr roku naši členově již tradičně zajistili program a moderování při Setkání se sv. Mikulášem na Dobříšském náměstí kde jsme podpořili propagaci úspěšného projektu pro seniory "Dobříšská vnoučata".

Také se k nám připojili i čtyři noví členové, ale stále hledáme další tváře na ta prkna, která znamenají svět ... 


Koncem roku již spolek začal zkoušet novou hru, kterou předvede na již 14. festivalu v roce 2019. Plánujeme také nacvičení staronové pohádky Táni Staffové - Hadí mlýn, kterou uvedeme při dětských dnech v létě 2019.