Workshop s tanečníkem Dominikem Vodičkou

24.03.2023

V sobotu 18. března za námi na Dobříš přijel tanečník a choreograf Dominik Vodička, hlavní partner komunitního tanečního projektu "ROZTANČÍME MĚSTO?" "ROZTANČÍME DOBŘÍŠ!", aby nás naučil jednotný flashmob, kterým společně s vámi 20. května na májovkách roztančíme náměstí. 

Workshop proběhl v Aerobik studiu Orel Dobříš  a kromě nás dospělých se jej účastnily i děti. Nálada byla skvělá a všichni jsme si setkání s Dominikem a tanec užili. 

Dominika doprovázely Bára, Terka a Kačka, členky jeho taneční komunity Tanec s láskou, které dobříšské tanečnice znají ze sobotních lekcí LATINO DANCE vedených Helenou, autorkou a koordinátorkou projektu. 

Věděli jste, že Dominik má k Dobříši blízko? Pochází z nedaleké obce Nečín a do Dobříše jezdil do školy. Jsme hrdí na to, že Dominika, známého tanečníka, držitele Thálie, vítěze a účastníka Stardance náš projekt zaujal a rozhodl se ho podpořit svou přítomností a umem. DĚKUJEME! 

Děkujeme i ostatním zástupcům partnerů projektu, kteří se workshopu a následného programu zúčastnili: paní místostarostce Jindřišce Rombě za město Dobříš, Kláře Jandové za Aerobik studio Orel Dobříš a Tomáši Kadlecovi za taneční školu Dohnal dancing.   


Vy, kdo jste sobotu 18. března strávili společně s námi víte, že jsme se po workshopu přesunuli na náměstí, kde jsme dál tančili a natáčeli video upoutávku k projektu. Vy, kteří jste s námi nebyli, se více dozvíte v dalším příspěvku:-)